Scarlet Keys, hard

Card draw simulator

Odds: 0% – 0% – 0% more
Derived from
None. Self-made deck here.
Inspiration for
None yet

bugiel_marek · 12

Draw leży. Daisy Walker albo Mandy Thompson do duetu.

Nothing Left to Lose Wzięte na ostatni scenariusz fajnie zagrało. +5 kasy i +4 karty, później hollow je wyssało, więc ogólnie ciężko o zdanie, ale chyba też ciężko było wziąć coś lepszego. A tak udało się poratować kulejący draw

Timeworn Brand Daniela potrzebuje stabilnej broni, a Runic Axe tylko przy sprzyjających okolicznościach, a na to wpływu nie mam, może taką być. Więc... karta stabilizuje sytuację.
Backpack Przy tak słabym draw ważna karta, bardzo.
Aquinnah Robiła robotę, ładnie czyściła.
Jessica Hyde U niej w decku must
Peter Sylvestre Dość nudno wyglądają ci trzej muszkieterowie ale działają, a Danieli 6 horroru przy mechanizmie - lej mnie, a ja zleje ciebie - potrzebuje buffora horroru. Działa.
Guard Dog Jak wpuszczałem, to robił swoje, ale przegrywał z Jessicą i chyba wszystkimi innymi, bo oni są ważniejsi, ale jak wchodził, to robił.
Bandages Przydatne, prócz funkcji fajny tani asset, który można w razie czego odrzucić, jak mythos zmusi.
A Chance Encounter Zrobił mi chyba ostatni scenariusz, bo Pjoter wstał z martwych dzięki tej karcie. Mythos go wcześniej z hollow zabrał.
Lucky! Niestety spadało bardzo prędko, bo bardzo prędko jak je zadrawowałem, to oblewałem test, który uznałem, że jest warty zużycia Lucky. Chciałoby się 2 w decku.
Motivational Speech jest biedny, z taką ilością allajów samobójstwem jest nie brać.
Toe to Toe Fajnie było wtubiać damage bez testów i po taniości.
Daring Daniela to wyjątkowo dobry dom dla Daring, bo retailate może się przydać + draw.
Stunning Blow Fajne, szkoda, że 1 sztuka, ale przydało się tu i ówdzie. Jak miałem, to robiłem z niej użytek.
Vicious Blow Mieszane uczucia. Chyba najsłabszy guardian do tej karty, który pakuje dmg statycznie, wiadomo, że nie tylko w taki sposób bije, ale te +1 wound, to jest chyba ciut za mało żeby wsadzić tę kartę do decku. Chyba lepszy byłby Overpower albo Darring. Bo draw i draw jest ważny dla Danieli. Ona musi setupnąć mechanizm lejący → allays i broń i leczenie (idealnie).

Mob Goons Trzeba uważać na nich, bo to jednak enemy, więc fajnie mieć broń, żeby go poskładać asap, jak wyjdzie. Bo czasem trzeba nagle zrobić move i engage, żeby zdjąć enemy z seekera, a jak weakness wyskoczy, to nagle robi się słabo.

Daniela to dość słaby gator na SK. Bo... jej dmg jest po części pasywny. Co za tym idzie, jej siła maksymalnie, to 8 (Jessica i +2 z broni, czasem +3, jak jedziemy z Axe), więc exposowanie mini card czasem bywa tricky. Dla porównania Tony → 5 i +2 z blade i +2 z przeróbek i +1/2 z allayów i robi się samo. Mark też by sobie lepiej radził. Ogólnie każdy, kto jest nastawiony na klasyczną walkę miałby lepiej, mam wrażenie.

0 comments